KONST / Litografier / Färglitografi 14632199
nr 1463 2199
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 176/230, yttermått inklusive ram: 67x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:03:21
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
25 apr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd